Gatsby Build Monitor (1.2.1) - en to is translation catalogue (10 entries)

en: Reset
is: Endursetja

en: Logs
is: Kerfisskrár

en: View
is: Skoða

en: ID
is: Kenni

en: All
is: Allt

en: Sort by
is: Raða eftir

en: Finished
is: Lokið

en: Apply
is: Virkja

en: Items per page
is: Hlutir per síðu

en: - All -
is: - Allt -
