Gatsby Build Monitor (1.2.1) - en to jv translation catalogue (7 entries)

en: Reset
jv: Baléknā

en: View
jv: Tampilan

en: All
jv: Kabèh

en: Desc
jv: Urut Mundur

en: Finished
jv: Wis rampung

en: - All -
jv: - Kabeh -

en: Asc
jv: Urut Maju
