Gatsby Build Monitor (1.2.1) - en to nl translation catalogue (12 entries)

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: View
nl: Weergeven

en: All
nl: Alle

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Finished
nl: Voltooid

en: Apply
nl: Toepassen

en: Started
nl: Gestart

en: Output
nl: Uitvoer

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Asc
nl: Oplopend
