Gatsby Build Monitor (1.2.1) - en to pl translation catalogue (15 entries)

en: Reset
pl: Resetuj

en: Logs
pl: Dzienniki

en: View
pl: Widok

en: All
pl: Wszystko

en: Desc
pl: Malejąco

en: Sort by
pl: Sortuj po

en: Finished
pl: Ukończono

en: Apply
pl: Zastosuj

en: Offset
pl: Przesunięcie

en: Started
pl: Rozpoczęto

en: Output
pl: Wartość wyjściowa

en: Items per page
pl: Elementów na stronę

en: - All -
pl: - Wszystko -

en: Asc
pl: Rosnąco

en: Master
pl: Główny
