Gatsby Build Monitor (1.2.1) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Logs
sk: Záznamy

en: View
sk: Zobraziť

en: All
sk: Všetky

en: Desc
sk: Zostupne

en: Sort by
sk: Zoradiť podľa

en: Finished
sk: Ukončené

en: Apply
sk: Použiť

en: Offset
sk: Ofset

en: Started
sk: Začaté

en: Items per page
sk: Položky na stránku

en: - All -
sk: - Všetky -

en: Asc
sk: Vzostupne
