Gatsby Build Monitor (1.2.1) - en to te translation catalogue (6 entries)

en: Logs
te: చిట్టాలు

en: View
te: చూడు

en: All
te: అన్నీ

en: Finished
te: పూర్తయింది

en: Apply
te: ఆపాదించు

en: - All -
te: - అన్ని -
