Gatsby Build Monitor (1.1.0) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Reset
gl: Reiniciar

en: Logs
gl: Rexistros

en: View
gl: Ver

en: All
gl: Todo

en: Sort by
gl: Ordenar por

en: Finished
gl: Finalizado

en: Apply
gl: Aplicar

en: Offset
gl: Desprazamento

en: Output
gl: Saída

en: Items per page
gl: Elementos por páxina

en: - All -
gl: - Todo -
