Gatsby Build Monitor (1.1.0) - en to lt translation catalogue (10 entries)

en: Reset
lt: Išvalyti

en: Logs
lt: Logai

en: View
lt: Peržiūrėti

en: All
lt: Visi

en: Sort by
lt: Rikiuoti pagal

en: Finished
lt: Pabaiga

en: Apply
lt: Pritaikyti

en: Started
lt: Pradėta

en: Items per page
lt: Vienetų kiekis puslapyje

en: - All -
lt: - Visos -
