Gatsby Build Monitor (1.1.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Reset
ne: रिसेट गर्नुहोस्

en: View
ne: दृश्य

en: ID
ne: परिचय

en: All
ne: सबै

en: Sort by
ne: क्रमबद्ध
