Gatsby Build Monitor (1.1.0) - en to ro translation catalogue (14 entries)

en: Reset
ro: Resetează

en: Logs
ro: Loguri

en: View
ro: Afișează

en: All
ro: Toate

en: Desc
ro: Descendent

en: Sort by
ro: Sortare după

en: Finished
ro: Finalizat

en: Apply
ro: Aplică

en: Offset
ro: Decalaj

en: Started
ro: Început

en: Items per page
ro: Elemente pe pagină

en: - All -
ro: - Toate -

en: Asc
ro: Ascendent

en: Master
ro: Expert
