Gatsby Build Monitor (1.2.1) - en to sv translation catalogue (15 entries)

en: Reset
sv: Återställ

en: Logs
sv: Loggar

en: View
sv: Visa

en: All
sv: Alla

en: Desc
sv: Fallande

en: Sort by
sv: Sortera efter

en: Finished
sv: Avslutat

en: Apply
sv: Applicera

en: Offset
sv: Kompensera

en: Started
sv: Startade

en: Output
sv: Mata ut

en: Items per page
sv: Inlägg per sida

en: - All -
sv: - Alla -

en: Asc
sv: Stigande

en: Master
sv: Huvud
