Gatsby Build Monitor (1.2.0) - en to ur translation catalogue (8 entries)

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Logs
ur: لاگز

en: View
ur: مشاہدہ کریں

en: ID
ur: شناخت

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: Finished
ur: ختم شد

en: ‹‹
ur: ››

en: ››
ur: ‹‹
