Gatsby Endpoints (8.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (9 entries)

en: Delete
be: Выдаліць

en: Operations
be: Аперацыі

en: Type
be: Тып

en: Description
be: Апісанне

en: Weight
be: Вага

en: Label
be: Подпіс

en: Select
be: Выбраць

en: Machine name
be: Машынная назва

en: Autocomplete
be: Аўтазапаўненьне
