Gatsby Endpoints (8.x-1.0-alpha1) - en to bn translation catalogue (6 entries)

en: Delete
bn: মুছে ফেল

en: Operations
bn: কার্যাবলী

en: Type
bn: টাইপ

en: Description
bn: বিবরণ

en: Weight
bn: ভর

en: Machine name
bn: মেশিনের নাম
