Gatsby Endpoints (8.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (12 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Operations
cs: Operace

en: Type
cs: Typ

en: Description
cs: Popis

en: Weight
cs: Váha

en: Label
cs: Popisek

en: Are you sure you want to delete %name?
cs: Opravdu smazat %name?

en: Select
cs: Vybrat

en: Machine name
cs: Strojový název

en: Autocomplete
cs: Automatické dokončování

en: Entity Type
cs: Typ entity

en: Type of item to reference
cs: Typ položky pro referenci
