Gatsby Endpoints (8.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (10 entries)

en: Delete
da: Slet

en: Operations
da: Handlinger

en: Description
da: Beskrivelse

en: Weight
da: Vægt

en: Label
da: Etiket

en: Are you sure you want to delete %name?
da: Er du sikker på, at du ønsker at slette %name?

en: Select
da: Vælg

en: Machine name
da: Internt navn

en: Autocomplete
da: Autofuldfør

en: Type of item to reference
da: Typen af element der skal refereres til
