Gatsby Endpoints (8.x-1.0-alpha1) - en to fr translation catalogue (12 entries)

en: Delete
fr: Supprimer

en: Operations
fr: Actions

en: Weight
fr: Poids

en: Label
fr: Libellé

en: Are you sure you want to delete %name?
fr: Êtes-vous sûr(e) de vouloir supprimer %name ?

en: Reference
fr: Référence

en: Select
fr: Sélectionner

en: Machine name
fr: Nom système

en: Autocomplete
fr: Autocomplétion

en: Entity Type
fr: Type d'entité

en: Endpoints
fr: Extrémités

en: Type of item to reference
fr: Type d'élément à référencer
