Gatsby Endpoints (8.x-1.0-alpha1) - en to gl translation catalogue (12 entries)

en: Delete
gl: Borrar

en: Operations
gl: Operacións

en: Type
gl: Tipo

en: Description
gl: Descrición

en: Weight
gl: Peso

en: Label
gl: Etiqueta

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Reference
gl: Referencia

en: Select
gl: Selección múltiple

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: Autocomplete
gl: Autocompletar

en: Type of item to reference
gl: Tipo de artigo a referenciar
