Gatsby Endpoints (8.x-1.0-alpha1) - en to ka translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Operations
ka: ოპერაციები

en: Type
ka: ტიპი

en: Description
ka: აღწერა

en: Weight
ka: წონა

en: Label
ka: სათაური
