Gatsby Endpoints (8.x-1.0-alpha1) - en to km translation catalogue (7 entries)

en: Delete
km: លុប

en: Operations
km: ប្រតិបត្តិការ

en: Type
km: ប្រភេទ

en: Description
km: សេចក្ដី​ពិពណ៌នា

en: Weight
km: ភាព​សំខាន់

en: Label
km: ស្លាក

en: Machine name
km: ឈ្មោះ​ម៉ាស៊ីន
