Gatsby Endpoints (8.x-1.0-alpha1) - en to ps translation catalogue (6 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Type
ps: بڼه

en: Description
ps: سپړنه

en: Weight
ps: وزن

en: Are you sure you want to delete %name?
ps: تاسو ډاډه یاست په ړنګول د %name؟

en: Select
ps: غوره
