Gatsby Endpoints (8.x-1.0-alpha1) - en to ru translation catalogue (13 entries)

en: Delete
ru: Удалить

en: Operations
ru: Операции

en: Type
ru: Тип

en: Description
ru: Описание

en: Weight
ru: Вес

en: Label
ru: Метка

en: Are you sure you want to delete %name?
ru: Вы уверены, что хотите удалить %name?

en: Reference
ru: Связь

en: Select
ru: Выбрать

en: Machine name
ru: Машинное имя

en: Autocomplete
ru: Автодополнение

en: Entity Type
ru: Тип сущности

en: Type of item to reference
ru: Тип элемента для ссылки
