Gatsby Endpoints (8.x-1.0-alpha1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Delete
sq: Fshij

en: Operations
sq: Operacionet

en: Type
sq: Lloji

en: Description
sq: Përshkrimi

en: Weight
sq: Pesha
