Gatsby Endpoints (8.x-1.0-alpha1) - en to th translation catalogue (7 entries)

en: Delete
th: ลบ

en: Type
th: ประเภท

en: Description
th: คำอธิบาย

en: Weight
th: น้ำหนัก

en: Label
th: ป้ายชื่อ

en: Select
th: เลือก

en: Machine name
th: ชื่อสำหรับอ้างอิง
