Gatsby Endpoints (8.x-1.0-alpha1) - en to uk translation catalogue (13 entries)

en: Delete
uk: Видалити

en: Operations
uk: Операції

en: Type
uk: Тип

en: Description
uk: Опис

en: Weight
uk: Вага

en: Label
uk: Мітка

en: Are you sure you want to delete %name?
uk: Ви дійсно бажаєте видалити %name?

en: Reference
uk: Посилання

en: Select
uk: Вибір

en: Machine name
uk: Машинна назва

en: Autocomplete
uk: Автодоповнення

en: Entity Type
uk: Тип сутності

en: Type of item to reference
uk: Тип об'єкту для посилання
