Gatsby Endpoints (8.x-1.0-alpha1) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Operations
az: Əməliyyatlar

en: Type
az: Növ

en: Description
az: İzahat

en: Weight
az: Çəki

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Reference
az: Istinad

en: Select
az: Seçin

en: Machine name
az: Maşın adı

en: Autocomplete
az: Avtomatik tamamlama
