Gatsby Endpoints (8.x-1.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (10 entries)

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Operations
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: Type
bo: རིགས

en: Description
bo: གསལ་བཤད

en: Weight
bo: ལྗིད་ཚད

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Select
bo: གདམ་གསེས

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: Autocomplete
bo: རང་འགུལ་སྒྲིག་བྱེད

en: Endpoints
bo: མཐའ་སྣེ
