Gatsby Endpoints (8.x-1.0-alpha1) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Operations
el: Λειτουργίες

en: Type
el: Τύπος

en: Description
el: Περιγραφή

en: Weight
el: Βάρος

en: Label
el: Ετικέτα

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Reference
el: Αναφορά

en: Select
el: Επιλογή

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: Autocomplete
el: Αυτόματη συμπλήρωση

en: Type of item to reference
el: Πληκτρολογήστε το στοιχείο αναφοράς
