Gatsby Endpoints (8.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (14 entries)

en: Delete
es: Eliminar

en: Operations
es: Operaciones

en: Type
es: Tipo

en: Description
es: Descripción

en: Weight
es: Peso

en: Label
es: Etiqueta

en: Are you sure you want to delete %name?
es: ¿Seguro que desea borrar %name ?

en: Reference
es: Referencia

en: Select
es: Seleccionar

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: Autocomplete
es: Autocompletar

en: Entity Type
es: Tipo de entidad

en: Endpoints
es: Puntos finales

en: Type of item to reference
es: Tipo de elemento de referencia
