Gatsby Endpoints (8.x-1.0-alpha1) - en to fi translation catalogue (13 entries)

en: Delete
fi: Poista

en: Operations
fi: Toimenpiteet

en: Type
fi: Tyyppi

en: Description
fi: Kuvaus

en: Weight
fi: Paino

en: Label
fi: Tunnus

en: Are you sure you want to delete %name?
fi: Oletko varma että haluat poistaa kategorian %name?

en: Reference
fi: Viittaus

en: Select
fi: Valitse

en: Machine name
fi: Koneluettava nimi

en: Autocomplete
fi: Automaattinen täydennys

en: Endpoints
fi: Päätepisteet

en: Type of item to reference
fi: Viitattavan kohteen tyyppi
