Gatsby Endpoints (8.x-1.0-alpha1) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Delete
gu: કાઢી નાખો

en: Operations
gu: ક્રિયાઓ

en: Type
gu: પ્રકાર

en: Description
gu: વર્ણન

en: Weight
gu: તરલતા

en: Label
gu: શિર્ષક

en: Reference
gu: સંદર્ભ

en: Select
gu: પસંદ કરો

en: Autocomplete
gu: સ્વત: પૂર્ણ
