Gatsby Endpoints (8.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Delete
he: מחיקה

en: Operations
he: פעולות אפשריות

en: Type
he: סוג

en: Description
he: תיאור

en: Weight
he: משקל

en: Label
he: תווית

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Reference
he: רפרנס

en: Select
he: בחר

en: Machine name
he: שם מכונה

en: Autocomplete
he: השלמה אוטומטית

en: Type of item to reference
he: סוג הפריט לשיוך
