Gatsby Endpoints (8.x-1.0-alpha1) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Delete
id: Hapus

en: Operations
id: Operasi

en: Type
id: Jenis

en: Description
id: Deskripsi

en: Weight
id: Bobot

en: Are you sure you want to delete %name?
id: Apakah anda yakin akan menghapus %name?

en: Reference
id: Referensi

en: Select
id: Pilih

en: Machine name
id: Nama mesin

en: Autocomplete
id: Pelengkapan otomatis

en: Type of item to reference
id: Jenis item yang direferensikan
