Gatsby Endpoints (8.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (12 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Operations
lt: Veiksmai

en: Type
lt: Tipas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Weight
lt: Svoris

en: Label
lt: Etiketė

en: Are you sure you want to delete %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti %name?

en: Reference
lt: Nuoroda

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Machine name
lt: Mašininis pavadinimas

en: Autocomplete
lt: Automatiškai pasibaigiantis

en: Type of item to reference
lt: Nuorodos elemento tipas
