Gatsby Endpoints (8.x-1.0-alpha1) - en to lv translation catalogue (11 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Operations
lv: Darbības

en: Type
lv: Veids

en: Description
lv: Apraksts

en: Weight
lv: Svars

en: Label
lv: Etiķete

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Reference
lv: Atsauce

en: Select
lv: Izvēlēties

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: Autocomplete
lv: Automātiskā pabeigšana
