Gatsby Endpoints (8.x-1.0-alpha1) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Delete
pl: Usuń

en: Operations
pl: Operacje

en: Type
pl: Typ

en: Description
pl: Opis

en: Weight
pl: Waga

en: Label
pl: Etykieta

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Reference
pl: Referencja

en: Select
pl: Wybierz

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: Autocomplete
pl: Autouzupełnianie

en: Entity Type
pl: Typ encji

en: Type of item to reference
pl: Typ elementu, który ma mieć referencję
