Gatsby Endpoints (8.x-1.0-alpha1) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Delete
ro: Șterge

en: Operations
ro: Operațiuni

en: Type
ro: Tip

en: Description
ro: Descriere

en: Weight
ro: Greutate

en: Label
ro: Etichetă

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: Reference
ro: Referință

en: Select
ro: Alege

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: Autocomplete
ro: Completare automată

en: Type of item to reference
ro: Tipul elementului referit
