Gatsby Endpoints (8.x-1.0-alpha1) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Delete
ta: நீக்குக

en: Operations
ta: செயல்பாடுகள்

en: Type
ta: வகை

en: Description
ta: விவரிப்பு

en: Weight
ta: நிறை
