Gatsby Endpoints (8.x-1.0-alpha1) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Delete
te: తొలగించు

en: Operations
te: కార్యాలు

en: Type
te: రకం

en: Description
te: వివరణ

en: Weight
te: భారం

en: Label
te: లేబుల్

en: Select
te: ఎంచుకోండి
