Gatsby Markdown Post (8.x-1.0-alpha1) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Body
lt: Turinys

en: On
lt: Įjungta

en: Tags
lt: Raktažodžiai

en: Image
lt: Nuotrauka

en: Off
lt: Išjungta

en: Promoted to front page
lt: Iškeltas į pagrindinį puslapį
