Gatsby Markdown Post (8.x-1.0-alpha1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Body
tr: Gövde

en: On
tr: Açık

en: Tags
tr: Etiketler

en: Image
tr: Resim

en: Off
tr: Kapalı

en: Promoted to front page
tr: Ana sayfaya yükseltilmiş
