Gatsby Markdown Post (8.x-1.0-alpha1) - en to ar translation catalogue (6 entries)

en: Body
ar: المتن

en: On
ar: في

en: Tags
ar: وسوم

en: Image
ar: الصورة

en: Off
ar: إيقاف

en: Promoted to front page
ar: مرقّى إلى الصفحة الرئيسية
