Gatsby Markdown Post (8.x-1.0-alpha1) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Body
be: Тэкст

en: On
be: На

en: Tags
be: Катэгорыі

en: Image
be: Малюнак

en: Promoted to front page
be: Прасунутае на галоўную старонку
