Gatsby Markdown Post (8.x-1.0-alpha1) - en to ca translation catalogue (6 entries)

en: Body
ca: Cos

en: On
ca: Actiu

en: Tags
ca: Etiquetes

en: Image
ca: Imatge

en: Off
ca: Inactiu

en: Promoted to front page
ca: Promogut a la portada
