Gatsby Markdown Post (8.x-1.0-alpha1) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Body
cs: Text

en: On
cs: Zapnuto

en: Tags
cs: Štítky

en: Image
cs: Obrázek

en: Off
cs: Vypnuto

en: Promoted to front page
cs: Zobrazit na titulní stránce
