Gatsby Markdown Post (8.x-1.0-alpha1) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Body
da: Brødtekst

en: On
da: Tilsluttet

en: Image
da: Billede

en: Off
da: Afbrudt

en: Promoted to front page
da: Forfremmet til forside
