Gatsby Markdown Post (8.x-1.0-alpha1) - en to eo translation catalogue (6 entries)

en: Body
eo: Korpo

en: On
eo: Ŝaltita

en: Tags
eo: Etikedoj

en: Image
eo: Bildo

en: Off
eo: Malŝaltita

en: Promoted to front page
eo: Montrata en la ĉefpaĝo
