Gatsby Markdown Post (8.x-1.0-alpha1) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Body
es: Cuerpo

en: On
es: Activado

en: Tags
es: Etiquetas

en: Image
es: Imagen

en: Off
es: Desactivado

en: Promoted to front page
es: Promocionado a la página principal
