Gatsby Markdown Post (8.x-1.0-alpha1) - en to he translation catalogue (6 entries)

en: Body
he: תוכן

en: On
he: פעיל

en: Tags
he: תגיות

en: Image
he: תמונה

en: Off
he: כבוי

en: Promoted to front page
he: מקודם לדף הראשי
