Gatsby Markdown Post (8.x-1.0-alpha1) - en to hi translation catalogue (6 entries)

en: Body
hi: मुख्य भाग

en: On
hi: चालू

en: Tags
hi: उपनाम

en: Image
hi: चित्र

en: Off
hi: बंद

en: Promoted to front page
hi: पहले पृष्ठ पर भेज दिया है |
